Chalupa u Magdalenky

Ubytování na Vysočině

OBSAZENOST

Zde si můžete ověřit volné termíny pro ubytování v naší chalupě a rovnou lze provést rezervaci dle níže uvedeného postupu.

V hlavní sezóně provádějte rezervaci vždy na celé týdny od soboty do soboty. Mimo sezónu lze i rezervace víkendových pobytů, které rezervujte minimálně od pátku do neděle. Dále můžete různě kombinovat prodloužené víkendy. Minimální rezervace jsou 2 noci tzn. 3 dny. Po rezervaci Vám přijde potvrzovací email o rezervaci. Pokud bude rezervace v pořádku, pošleme Vám obratem email s platebními informacemi pro zaplacení zálohy. V kalendáři se přepnou rezervované dny ze stavu VOLNO do stavu SCHVALOVÁNÍ. Záloha je vždy polovina z celkové ceny za ubytování. Zálohu zaplaťte dle pokynů příjmu emailu s platebními informacemi. Po zaplacení zálohy dojde ke schválení rezervace a Vám přijde schvalovací email.  V kalendáři se přepnou rezervované dny ze stavu SCHVALOVÁNÍ do stavu OBSAZENO.  Zbytek částky doplaťte nejpozději 10 dnů před nástupem k pobytu opět na stejný účet. Při platbě zálohy a doplatku uvádějte vždy jako variabilní symbol číslo rezervace (přijde Vám potvrzovacím emailem) a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Rezervaci provádějte níže uvedeným rezervačním kalendářem nebo můžete i emailem a telefonem. Těšíme se na Vaši rezervaci.

Zde si můžete ověřit obsazenost ubytování v naší chalupě.

Nahrává se kalendář…
– volno
 
– obsazeno
 
– schvalování

Jméno a Příjmení:

Email:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Poznámka:

captcha