Chalupa u Magdalenky

Ubytování na Vysočině

CENÍK

HLAVNÍ SEZÓNA ( ČERVEN – ZÁŘÍ ) :

9900 Kč  za  týden

VEDLEJŠÍ SEZÓNA (BŘEZEN-KVĚTEN a ŘÍJEN-LISTOPAD) :

8000 Kč za týden + úhrada el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.
4000 Kč za víkend (2 noci) + úhrada el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.
2000 Kč za noc (min. 2 noci) + úhrada el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.

ZIMA (PROSINEC-ÚNOR) :

7000 Kč za týden + úhrada el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.
4000 Kč za víkend (2 noci) + úhrada el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.
2000 Kč za noc (min. 2 noci) + úhrada el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.

Cena je za celý objekt. Vše je k dispozici pouze Vám. Vratná kauce je 1 000 Kč. V ceně pobytu je zahrnuto ložní prádlo, ručníky a rekreační polatek obci. V hlavní sezóně jsou v ceně zahrnuty poplatky za el. energii a plyn. Ve vedlejší sezóně je k ceně za ubytování ještě připočtena úhrada spotřebované el. energie a plynu dle skutečné spotřeby. V zimní sezóně je k ceně za ubytování ještě připočtena úhrada spotřebované el. energie a plynu dle skutečné spotřeby.

Úhrada el. energie a plynu je uhrazena na konci pobytu dle skutečné spotřeby.

V  hlavní sezóně ubytováváme pouze na celé týdny. Nástupní termín v hlavní sezóně je vždy sobota – sobota. Pokud není obsazeno je možné po dohodě i kratší pobyty.

Víkendové pobyty jsou možné jen mimo hlavní sezónu. Minimální doba ubytování jsou dvě noci. V hlavní sezoně jsou možné jen po domluvě.

Při rezervaci platíte polovinu částky (záloha) na účet do 7 dnů od příjmu emailu s platebními informacemi a druhou polovinu (doplatek) zaplaťte opět na účet nejpozději 10 dnů před nástupem k pobytu. Platba za ubytování je možná jen převodem. Při platbě zálohy a doplatku uvádějte vždy jako variabilní symbol číslo rezervace (přijde Vám potvrzovacím emailem) a do zprávy pro příjemce Vaše jméno.

Nástup v hlavní sezóně je mezi 13. –  15. hodinou odpolední (nebo dle dohody), odjezd vždy nejpozději do 10 hodin dopoledne. Mimo hlavní sezónu vždy po domluvě.

V případě pozdního příjezdu než je sjednáno nebo v případě předčasného odjezdu z rekreace peníze nevracíme.

Kouření v objektu je zakázáno, možno kouřit venku a na místech k tomu určených.

Domácí zvířata jsou povolena jen venku, uvnitř jen po domluvě (záleží s čím přijedete), ale jakékoli poškození uvnitř objektu způsobené vaším mazlíčkem jste povinni po skončení pobytu uhradit.

ČÍSLO ÚČTU: 227651182/0300

STORNO PODMÍNKY : Při stornu 2 měsíce a déle  před nástupem je vratná celá záloha. Při stornu 1 měsíc a déle je vratná polovina zálohy. Při stornu méně než jeden měsíc propadá celá záloha. Pokud se ale podaří termín znova pronajmout, vracíme celou zálohu.